ZAPISY NA ZAJĘCIA TRWAJĄ. ZAPRASZAMY !

Więcej

KURSY DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

Więcej

KURSY JĘZYKOWE DLA DZIECI !

Więcej

SZKOLENIA DLA FIRM

Więcej

KURSY METODĄ CALLANA

Jedna z najpopularniejszych metod nauczania języka angielskiego, która gwarantuje szybkie efekty. Pozwala na przyswajanie wiedzy w czasie 4 razy krótszym niż inne metody. Doskonała dla osób pragnących w szybkim czasie przyswoić dużą liczbę słówek, a przy tym poznać większość struktur gramatycznych potrzebnych w życiu codziennym i zawodowym.

Dlaczego warto wybrać metodę Callana w Art Project

  • posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów jedną z najskuteczniejszych metod nauczania języka angielskiego
  • nauka języka trwa 4 razy krócej niż w przypadku innych metod – zapamiętujesz 4 razy szybciej, 4 razy więcej i 4 razy taniej
  • kładziemy nacisk na kształcenie umiejętności mówienia i szybkiego reagowania w sytuacjach życia codziennego
  • student mówi po angielsku przez cały czas trwania zajęć
  • pomagamy w przełamywaniu barier językowych
  • wprowadzanie nowego materiału na każdej lekcji poprzedzamy i kończymy szczegółową powtórką – nie musisz uczyć się dodatkowo w domu
  • niezawodna metoda w przypadku każdego słuchacza – bez względu na wiek i poziom znajomości języka

Na skróty

KURSY JĘZYKOWE DLA DZIECI

Wiemy, że w nauczaniu dzieci bardzo ważne są różnorodność i umiejętność zainteresowania tematem, dlatego też łączymy rozmaite metody pracy.

KURSY MATURALNE

Już za rok matura? Nie zwlekaj, zapisz się na przygotowany specjalnie dla Ciebie kurs maturalny, który solidnie przygotuje Cię do egzaminu na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

KURSY METODĄ CALLANA

Jedna z najpopularniejszych metod nauczania języka angielskiego, która gwarantuje szybkie efekty. Pozwala na przyswajanie wiedzy w czasie 4 razy krótszym niż inne metody.

KURS PREDYSPOZYCJI JĘZYKOWYCH

Metoda Talking kids opracowana została przez zespół polskich i angielskich doświadczonych nauczycieli przy współpracy specjalistów z różnych dziedzin zajmujących się nauczaniem dzieci.

Nasi partnerzy