ZAPISY NA ZAJĘCIA TRWAJĄ. ZAPRASZAMY !

Więcej

KURSY DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

Więcej

KURSY JĘZYKOWE DLA DZIECI !

Więcej

SZKOLENIA DLA FIRM

Więcej

KURS PREDYSPOZYCJI JĘZYKOWYCH

Test kompetencji językowych (sprawdzian uzdolnień kierunkowych badający predyspozycje do nauki języków obcych) jest formą egzaminu stosowanego w gimnazjach oferujących naukę w klasach dwujęzycznych. Z myślą o szóstoklasistach,  przygotowaliśmy kurs przygotowujący do testu predyspozycji językowych. Podczas zajęć uczniowie zapoznają się ze strukturą testu, typowymi zadaniami testowymi oraz technikami, dzięki którym będą mogli sprawnie je rozwiązywać. Pracujemy w małych grupach, nasz kurs obejmuje 30 spotkań trwających 60 minut.

W ramach kursu będziemy

  • Analizować i tłumaczyć teksty w języku fikcyjnym
  • Analizować i tłumaczyć teksty w różnych językach obcych
  • Poznawać różne rodzaje alfabetu
  • Poznawać podobieństwa i różnice pomiędzy językami obcymi
  • Wzbogacać leksykę języka polskiego, ćwiczyć poprawność językową
  • Wykonywać ćwiczenia stylistyczne i gramatyczne

Podsumowując, będziemy trenować wszystkie umiejętności, które są oceniane podczas egzaminu.

Serdecznie zapraszamy!

Na skróty

KURSY JĘZYKOWE DLA DZIECI

Wiemy, że w nauczaniu dzieci bardzo ważne są różnorodność i umiejętność zainteresowania tematem, dlatego też łączymy rozmaite metody pracy.

KURSY MATURALNE

Już za rok matura? Nie zwlekaj, zapisz się na przygotowany specjalnie dla Ciebie kurs maturalny, który solidnie przygotuje Cię do egzaminu na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

KURSY METODĄ CALLANA

Jedna z najpopularniejszych metod nauczania języka angielskiego, która gwarantuje szybkie efekty. Pozwala na przyswajanie wiedzy w czasie 4 razy krótszym niż inne metody.

KURS PREDYSPOZYCJI JĘZYKOWYCH

Metoda Talking kids opracowana została przez zespół polskich i angielskich doświadczonych nauczycieli przy współpracy specjalistów z różnych dziedzin zajmujących się nauczaniem dzieci.

Nasi partnerzy